Oi! Oi! Oi! to punk z miasta Łodzi...

Fundacja "Człowiek i Środowisko" podjęłą działania zmierzające do integracji międzypokoleniowej mieszkańców Łodzi. Efektem tych działań jest produkcja i publikacja wydawnictwa książkowego "Oi! Oi! Oi! to punk z miasta Łodzi...".

Pozycja zawiera historię łódzkiej sceny punk rockowej i omawia fenomen tej subkultury. Prezentuje jej założenia i funkcjonowanie w łodzkiej rzeczywistości lat 80 - tych, jej wpływ na ówczesne społeczeństwo Łodzi. Naświetla funkcjonowanie młodzieży łódzkiej w czasie trwania stanu wojennego. Prezentuje kulturę punk rockową tamtego okresu /zespoły, działania lokalne/. Określa również i  próbuje dokonać oceny tamtych działań przez pryzmat dnia dzisiejszego. Zawiera 324 strony, ok. 600 w większości wcześniej nie publikowanych zdjęć.

Wydawnictwo dofinansowane ze środków Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi

Informacja o promocji: https://www.youtube.com/watch?v=iT0RsN5gosY&t=39s